KONST / Litografier / Färglitografi 13027006
nr 1302 7006
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Af Chapman, Stockholm. Signerad, numrerad 32/100. Motivet: 46x61cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:33:19
700 kr
900 kr
1.000 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas